Inwestycyje finansowe, kapitałowe – Poznań

Zarabiaj i oszczędzaj w rytmie swych oczekiwań

Czas zainwestować z zyskiem

Szukasz bardziej opłacalnej alternatywny dla niskooprocentowanych lokat bankowych? Myślisz o zabezpieczeniu przyszłości, spokojnej emeryturze, a może pragniesz bez problemu sfinansować edukację swoich dzieci? Dysponujesz gotówką i chcesz możliwie szybko i bezpiecznie pomnożyć swoje  oszczędności w wersji „pieniądz robi pieniądz”?  

Sprint, czy maraton inwestycyjny?

Jeśli tak, to proponuję Ci bezpłatne doradztwo i osobisty plan inwestycyjny, który zrealizuję krok po kroku, wybierając spokojną lub dynamiczną ścieżkę pomnażania pieniędzy.

W zależności od tego, czy preferujesz regularne i spokojne oszczędzanie, czy nieco bardziej agresywną formę inwestycji bez nadmiernego ryzyka opracuję dla Ciebie optymalną strategię.

Co najważniejsze, wkomponuję ją w Twoje cele, styl życia, priorytety oraz oczekiwania finansowe – holistycznie, bezpiecznie i skutecznie – dokładnie tak, jak oczekujesz.

Doradztwo inwestycyjne krok po kroku

1. Analiza Twoich potrzeb

Przeanalizuję Twoje oczekiwania nie tylko jak doradca inwestycyjny, ale zaufany i rodzinny ekspert, który weźmie pod uwagę wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania.

2. Symulacja finansowa

Czarno na białym przedstawię Ci wyliczenia, argumenty „za i przeciw”, określę skalę ryzyka oraz przedstawię najbardziej opłacalne i bezpieczne możliwości inwestycyjne.

3. Holistyczny plan inwestycyjny

Opracuję dla Ciebie holistyczny plan finansowy oparty o długoterminową lub dynamiczną ścieżkę inwestycyjną.

4. Zysk!

Nauka dzieci na prestiżowej uczelni, spokojna emerytura, większe możliwości biznesowe, wyższy poziom życia i realizacja osobistych celów… Decyzja należy do Ciebie.

Więcej niż bezpłatne doradztwo inwestycyjne

Bezpłatne doradztwo inwestycyjne to tylko fachowe określenie fachowej usługi. Chciałbym zaproponować Ci znacznie więcej, czyli aktywne partnerstwo. W praktyce oznacza to przyjemną rozmowę, cierpliwość, uśmiech oraz maksymalne zaangażowanie, które zapewni Ci czysty zysk oraz oczekiwany zwrot z każdej inwestycji.

Zobacz, co zyskasz:

Więcej oszczędności

Zabezpieczysz przyszłość i wejdziesz na wyższy poziom życia

Bezpieczeństwo finansowe

Unikniesz przykrych niespodzianek i ograniczysz zbędne ryzyko

Pewność zysku

Dowiesz się, ile +/- zyskasz wybierają konkretną ścieżkę inwestycyjną

Czy doradztwo inwestycyjne jest bezpłatne?

Tak. Za doradztwo nie zapłacisz ani złotówki, ponieważ moje honorarium pokryje bank lub firma oferująca produkty i usługi inwestycyjne.

Czy lepsza jest długoterminowa, czy dynamiczna ścieżka inwestycyjna?

Wszystko zależy od Twoich priorytetów, kwoty jaką chcesz zainwestować oraz osobistych preferencji oraz stosunku do podejmowania ryzyka. Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty zaproponuję Ci optymalny plan inwestycyjny, który zapewni Ci oczekiwany zysk. Jednocześnie zadbam, aby Twoja inwestycja była stabilna, przewidywalna i bezpieczna.

Czy doradztwo inwestycyjne jest uczciwe?

Moją wizytówką są najwyższe standardy etyki zawodowej, dlatego gwarantuję Ci pewność, że uczciwie zadbam o Twoje interesy.

Umów się tu i teraz

Zmień swoje plany w rzeczywistość. Umów się na bezpłatną konsultację w Poznaniu lub okolicach. Zadzwoń lub napisz i do zobaczenia!

Tel : 533-755-756

kontakt@ernestgrobelny.pl

Sięgnij po inwestycję

Zapraszam do biura w centrum Poznania lub do Środy Wielkopolskiej.
Jako mobilny doradca finansowy mogę również przyjechać do Ciebie pod wskazany adres do Murowanej Gośliny, Szamotuł, Suchego Lasu, Swarzędza, Zalasewa, Wrześni, Lubonia, Śremu, Jarocina lub innej miejscowości na terenie Wielkopolski.