Doradca kredytowy Poznań

Ernest Grobelny

Jako mobilny doradca kredytowy i osobisty ekspert finansowy z Poznania zmienię Twoje pytania w optymalny scenariusz. 

Następnie wybiorę najlepszą ofertę kredytową lub ścieżkę inwestycyjną, a bezpłatne doradztwo finansowe dopełnię o profesjonalne konsultacje w zakresie prawa, zakupu nieruchomości, księgowości i podatków.

Proponuję Ci jednak znacznie więcej. Zobacz, co mnie wyróżnia, jak pracuję oraz co zyskasz podczas sympatycznej i rzeczowej rozmowy o Twoich finansach przy filiżance kawy.

Zadbam o Twoje finanse jak o własne

– skutecznie, szybko, bezpłatnie

Kredyty i doradztwo Poznań

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Bezpłatnie pomogę Ci wybrać optymalną ofertę i uzyskać opłacalny kredyt, a tym samym  spełnić marzenia o zakupie mieszkania lub budowie domu. Ponadto podpowiem wybór dopasowanego ubezpieczenia zdrowotnego i na życie.

Bezpłatne plany inwestycyjne

Bezpłatnie pomogę Ci wybrać najbardziej opłacalny kredyt firmowy, leasing lub model inwestycyjny, aby rozwinąć biznes, zakupić auto, czy sfinansować budowę hali produkcyjnej.

W Poznaniu i okolicach

Chętnie porozmawiam z Tobą w biurze w centrum Poznania lub Środy Wielkopolskiej. Jednocześnie proponuję Ci mobilne doradztwo finansowe z dojazdem na terenie województwa wielkopolskiego, a nawet całej Polski.

Z przyjemnością wręczam Ci swoją wizytówkę.

Ekspert finansowy Poznań

Jestem ekspertem finansowym z Poznania, a moją zawodową wizytówką jest ponad 11 lat doświadczenia, wysoka skuteczność potwierdzona liczbami oraz holistyczne podejście do finansów osobistych i firmowych. W swojej pracy stawiam na dwie fundamentalne wartości: najwyższe standardy etyki zawodowej i aktywne doradztwo finansowe.  Zerknij w prawo i zobacz, co to oznacza w praktyce?

Mam tylko jeden priorytet – Twoją satysfakcję finansową oraz komfort podejmowania najbardziej opłacalnych decyzji. Właśnie dlatego uczciwie podpowiem Ci wybór najlepszego kredytu, leasingu lub ubezpieczenia, przejmę od Ciebie wszystkie formalności, a podczas każdego spotkania przekonam Cię, że rozmowa o finansach może być przyjemna!

+0
Lat doświadczenia
+0 mln PLN
Wypłaconych kredytów
+0
Umów ubezpieczeniowych
0%
Zadowolonych Klientów
Twoim obowiązkiem będzie tylko podpisanie optymalnej umowy

Więcej niż doradca kredytowy z Poznania

Chętnie zostanę Twoim rodzinnym lub firmowym ekspertem finansowym, na którego zawsze możesz liczyć.   

Przejmę formalności

Uwolnię Cię od formalności, przygotuję wnioski kredytowe, wykonam symulacje finansowe oraz przypilnuję terminów. Po prostu zadbam o wszystko.

Rozwiążę problemy

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo, ale problemy są po to, aby je rozwiązywać. Właśnie dlatego zaproponuję Ci najbardziej opłacalne warianty finansowania.

Pomogę na każdym etapie

Od pierwszego spotkania, przez wnikliwą analizę i wybór optymalnej oferty, aż po profesjonalne wsparcie już po podpisaniu dokumentów.

Nie zapłacisz ani złotówki

Proponuję Ci bezpłatne doradztwo finansowe kredytowe i inwestycyjne.
  • Moje wynagrodzenie pokryje bank po podpisaniu przez Ciebie umowy.
  • Współpracuję z wieloma bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami finansowymi.
  • Wybierając moje usługi zyskujesz pewność, że wybiorę ofertę uczciwie kierując się wyłącznie Twoimi korzyściami.

 

Zobacz, w czym pomogę Ci dodatkowo

Twój osobisty doradca kredytowy

Wybór nieruchomości

Pomogę Ci znaleźć idealną nieruchomość: współpracuję z deweloperami z Poznania i Wielkopolski oraz posiadam dostęp do bogatej bazy ofert.

Wycena nieruchomości

Wraz z rzeczoznawcą wykonam wycenę działki, mieszkania, domu, lokalu usługowego lub obiektu przemysłowego. 

Kosztorys budowlany

Przygotuję dla Ciebie kosztorys budowlany, który odzwierciedli koszty inwestycyjne oraz pozwoli przygotować plan kredytowy.

Najem nieruchomości

Jak wycenić i rozliczyć najem? Odpowiem na każde pytanie oraz podpowiem bezpieczne i najbardziej opłacalne rozwiązanie.

Doradztwo prawne

Doradztwo finansowe, kredytowe i inwestycyjne uzupełnię o wiedzę doświadczonych notariuszy i radców prawnych.

Doradztwo księgowo-podatkowe

Dzięki współpracy z biurami księgowymi pomogę Ci podjąć bezpieczne i najbardziej opłacalne decyzje podatkowe.

Biznesplany

Pomogę Ci stworzyć  rzetelny i precyzyjny biznesplan, który złożysz jako jeden z elementów dokumentacji inwestycyjnej.

Łączę branże i biznesy

Na życzenie polecę Ci doświadczonych i sprawdzonych specjalistów z branży budowlanej, projektantów i architektów wnętrz.

Zawsze w zasięgu

Zawsze oddzwonię i odpiszę na Twojego maila, a gdy będę chwilowo zajęty moja asystentka udzieli Ci niezbędnych informacji.   

Moją wizytówką są rekomendacje Klientów

Doradca kredytowy Poznań – opinie

  • W bankach niestety odmawiano nam kredytu hipotecznego z uwagi na formę zatrudnienia. Na całe szczęście sprawą finansowania zakupu naszego mieszkania zajął się Ernest Grobelny, który pomógł nam przygotować dokumenty oraz uruchomić wyjątkową ścieżkę kredytową. Już po kilku miesiącach z żoną wybieraliśmy meble. Krótko mówiąc Ernest to skuteczny doradca kredytowy, a przy tym bardzo sympatyczny człowiek, którego od razu traktuje się jak dobrego znajomego.

    Katarzyna z Poznania

Umów się na spotkanie

Jako skuteczny doradca finansowy z Poznania bezpłatnie pomogę Ci inwestować bez metody prób i błędów, wybrać optymalny kredyt i ubezpieczenie. Kliknij i zyskaj!

Napisz i do zobaczenia

Odpowiem szybciej niż myślisz!

    Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przesłanych w formularzu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w polityce prywatności.