Zakup i najem nieruchomości – doradztwo

Trafiłeś pod właściwy adres

Czas ulokować Twoje plany na mapie

Planujesz zakup działki, mieszkania, szeregowca, bliźniaka lub domu jednorodzinnego, aby zrealizować marzenia o rodzinnej przystani z widokiem na przyszłość?

A może chcesz nabyć lokal użytkowy lub zainwestować w nieruchomość, która będzie procentować o niebo lepiej niż najlepsza lokata bankowa? Zależy Ci, aby najem gwarantował maksymalny zysk?

A więc do dzieła!

Zakup i najem nieruchomości – bezpłatne doradztwo

Krótko mówiąc, proponuję Ci bezpłatne doradztwo kredytowe i inwestycyjne w zakresie nieruchomości łącząc Twoje życiowe marzenia lub plany biznesowe w konkretny plan z gwarancją sukcesu.

Na początek wsłucham się w Twoje preferencje, a następnie pomogę wybrać optymalną lokalizację i najlepszy kredyt hipoteczny lub ulokować gotówkę w nieruchomość, która w perspektywie zwiększy swoją wartość.   

Zaproponuję Ci idealną nieruchomość

Na co dzień współpracuję z deweloperami z Poznania i całej Wielkopolski oraz dysponuję bazą wyjątkowych ofert, które umożliwią Ci wybór z efektem pozytywnego zaskoczenia.

Zakup lub najem nieruchomości krok po kroku

1. Analiza i dopasowanie oferty

Przeanalizuję dostępne oferty i skonsultuję się z zaufanymi deweloperami i pośrednikami nieruchomości, aby idealnie dopasować lokalizację, cenę oraz charakter nieruchomości do Twoich planów oraz osobistych preferencji.

2. Kredyt hipoteczny i formalności

Pomogę Ci wybrać opłacalny kredyt hipoteczny oraz zrealizować wszystkie formalności, zapewniając pomoc od pierwszej rozmowy i wybór dostępnych opcji, po wsparcie przy podpisywaniu umowy.

3. Negocjacje ceny i symulacje

Dołożę wszelkich starań, aby wynegocjować dla Ciebie jak najniższą cenę na zakup nieruchomości i /lub stworzę precyzyjną symulację finansową jej najmu.

4. Rekomendacje specjalistów

Na życzenie polecę Ci sprawdzonych fachowców: projektantów nieruchomości, rzetelną firmę budowlaną lub remontową oraz kreatywnych architektów i designerów wnętrz. 

Zakup lub najem nieruchomości – korzyści

Zakup lub najem to transakcja, która wymaga głębokiej znajomości rynku, optymalnego modelu finansowania inwestycji oraz wielu formalności. Te wszystkie elementy decydują o trafnej i opłacalnej  decyzji. W ramach bezpłatnego doradztwa pomogę Ci ją podjąć oraz możliwie szybko zrealizować osobiste marzenia lub plany biznesowe. 

Zobacz, co zyskasz:

Idealna lokalizacja

Pomogę Ci wybrać optymalną lokalizację, która spełni wszystkie potrzeby – w budżecie, którym dysponujesz.

Cenny czas

Zaoszczędzisz wiele czasu na poszukiwaniu idealnej oferty, rozmowy, negocjacje i formalności.

Oszczędności

Wynegocjuję w Twoim imieniu korzystną cenę nieruchomości i/lub warunki kredytowe.

Umów się tu i teraz

Zmień swoje plany w rzeczywistość. Umów się na bezpłatną konsultację w Poznaniu lub okolicach. Zadzwoń lub napisz i do zobaczenia!

Tel : 533-755-756

kontakt@ernestgrobelny.pl

Czas na nieruchomość

Zapraszam do biura w centrum Poznania lub do Środy Wielkopolskiej.
Jako mobilny doradca finansowy mogę również przyjechać do Ciebie pod wskazany adres do Murowanej Gośliny, Szamotuł, Suchego Lasu, Swarzędza, Zalasewa, Wrześni, Lubonia, Śremu, Jarocina lub innej miejscowości na terenie Wielkopolski.