Kredyty hipoteczne – Poznań

Bezpłatne doradztwo z widokiem na przyszłość

Czas wybierać meble!

Już wkrótce zrealizujesz swoje plany, ponieważ pomogę Ci wybrać najbardziej opłacalny kredyt hipoteczny na zakup działki, mieszkania, bliźniaka, szeregowca, domu lub lokalu usługowego.

Przeniosę – zrefinansuję Twój kredyt do innego banku, dzięki czemu zaoszczędzisz na miesięcznej racie. Zorganizuję optymalną pożyczkę hipoteczną, a środki wykorzystasz na cel, który jest dla Ciebie ważny.

W ramach bezpłatnego doradztwa kredytowego dopasuję optymalną ofertę do stylu Twojego życia, możliwości finansowych oraz indywidualnych preferencji. Co więcej, wezmę pod lupę wszystkie możliwości oraz pomogę Ci szybko przejść przez ścieżkę procedur i formalności.

Korzystając z mojego wsparcia jednocześnie zyskasz aktywnego i odpowiedzialnego eksperta finansów rodzinnych, który zmieni każde Twoje pytanie w wyczerpującą odpowiedź oraz zawsze podpowie najlepsze rozwiązania.

Bezpłatne doradztwo i kredyt hipoteczny krok po kroku

1. Analiza szerokiego rynku kredytów hipotecznych

Przeanalizuję wszystkie dostępne oferty i pomogę Ci wybrać najbardziej opłacalny kredyt hipoteczny, który dopasuję do Twoich potrzeb, możliwości finansowych i priorytetów.

2. Dokumentacja i wniosek kredytowy

Skompletuję dokumentację i złożę w Twoim imieniu wniosek o kredyt hipoteczny. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby przyspieszyć procedurę jego rozpatrywania.

3. Pomoc przy uzyskaniu niższego oprocentowania

Dołożę wszelkich starań, aby wynegocjować dla Ciebie jak najkorzystniejsze oprocentowanie kredytu hipotecznego, a tym samym zapewnić Ci maksymalne oszczędności.

4. Doradztwo podczas podpisania umowy

Przed podpisaniem umowy wyczerpująco odpowiem na każde Twoje pytanie oraz w przystępny sposób wyjaśnię skomplikowane zapisy prawne.

Kredyt hipoteczny z pakietem korzyści

Kredyt hipoteczny, często nazywany mieszkaniowym pozwala najtaniej pozyskać pieniądze na realizację życiowych planów.

Zobacz, co zyskasz korzystając z bezpłatnego doradztwa kredytowego:

 

Wszystkie oferty

Zamiast odwiedzać wiele banków w jednym miejscu zyskujesz wiedzę dot. ofert z całego rynku.

Więcej oszczędności

Zabezpieczysz przyszłość i wejdziesz na wyższy poziom życia

Unikasz pułapek

Zmieniasz pytania i wątpliwości w pewność oraz świadomie eliminujesz zbędne ryzyko.

Opłacalny wybór

Oszczędzasz pieniądze, podejmując najkorzystniejszą i najbardziej opłacalną decyzję.

Zyskujesz pewność

Realizujesz swoje plany oraz zmieniasz stres w komfort, pewność oraz spokojny sen.

Korzystasz z poleceń

Na życzenie polecę Ci rzeczoznawcę, notariusza, projektanta, architekta wnętrz lub ekipę budowlaną.

Czy doradztwo kredytowe jest bezpłatne?

Tak. Za moje doradztwo kredytowe nie zapłacisz nawet złotówki, ponieważ moje honorarium pokryje bank już po podpisaniu przez Ciebie umowy kredytowej.

Jak banki oceniają zdolność kredytową?

Każdy bank posiada własne procedury oceny zdolności kredytowej. Nie mniej każdy z nich bierze pod uwagę źródła i wysokość dochodów, typ umowy o pracę, inne zobowiązania kredytowe oraz koszty utrzymania.

Czy trzeba posiadać wkład własny, aby otrzymać kredyt hipoteczny?

Tak. Zgodnie z prawem bankowym aby otrzymać kredyt hipoteczny należy posiadać wkład własny w wysokości co najmniej 10% wartości nieruchomości. Warto wziąć pod uwagę zwiększenie wkładu własnego, aby obniżyć wartość oraz koszt obsługi kredytu. Tym zagadnieniem zajmiemy się jednak już podczas osobistego spotkania.

Co wpływa na wysokość oprocentowania kredytu hipotecznego?

Na wysokość oprocentowania kredytu hipotecznego składa się marża bankowa i tzw. stawka stopy referencyjnej, która jest zmienna. Szczegóły wyjaśnię Ci przystępnym językiem już podczas pierwszego spotkania.

Umów się tu i teraz

Zmień swoje plany w rzeczywistość. Umów się na bezpłatną konsultację w Poznaniu lub okolicach. Zadzwoń lub napisz i do zobaczenia!

Tel : 533-755-756

kontakt@ernestgrobelny.pl

Sięgnij po kredyt

Zapraszam do biura w centrum Poznania lub do Środy Wielkopolskiej.
Jako mobilny doradca finansowy mogę również przyjechać do Ciebie pod wskazany adres do Murowanej Gośliny, Szamotuł, Suchego Lasu, Swarzędza, Zalasewa, Wrześni, Lubonia, Śremu, Jarocina lub innej miejscowości na terenie Wielkopolski.