Ubezpieczenia zdrowotne i na życie – Poznań

Nie daj ryzyku żadnych szans

Czas pomyśleć o jutrze

Wypadki chodzą po ludziach, choroba nie wybiera, a rzeczy ostateczne czekają nas wszystkich. Jedno jest pewne – sam możesz sprawić, że przyszłość będzie bardziej przewidywalna. Krótko mówiąc, wybierz wyższy poziom pewności i zabezpiecz siebie oraz swoją rodzinę wykupując solidne  ubezpieczenie zdrowotne i na życie.

Jako broker, w ramach bezpłatnego doradztwa uważnie wsłucham się w Twoje potrzeby, plany i sytuację, zidentyfikuję ryzyka, a następnie przeanalizuję wszystkie dostępne oferty. Pomogę Ci wybrać optymalne ubezpieczenie solidnego Towarzystwa i opracuję indywidualny plan ubezpieczeniowy skrojony na miarę jak dobry garnitur.

Bezpłatne doradztwo ubezpieczeniowe krok po kroku

1. Analiza ofert ubezpieczeniowych

Przeanalizuję wszystkie dostępne ubezpieczenia zdrowotne i na życie oraz pomogę Ci wybrać optymalną  ofertę lub opracuję dla Ciebie indywidualny program ubezpieczeniowy.

2. Realizacja formalności

Skompletuję dokumentację oraz przeprowadzę rozmowy z przedstawicielami Towarzystw Ubezpieczeniowych, dbając o  Twoje interesy na każdym etapie konfiguracji polisy. 

3. Negocjacje ceny

Dołożę wszelkich starań, aby wynegocjować dla Ciebie maksymalną wartość zabezpieczenia finansowego oraz jak najkorzystniejszą wysokość składki.

4. Doradztwo podczas podpisania umowy

Przed podpisaniem umowy wyczerpująco odpowiem na każde Twoje pytanie oraz w przystępny sposób wyjaśnię skomplikowane zapisy prawne.

Ubezpieczenia zdrowotne i na życie – korzyści

Ubezpieczenie na życie to ważna decyzja – chodzi przecież o przyszłość Twojej Rodziny, gdy Cię  zabraknie. Z pewnością chcesz zyskać absolutną pewność, że w przypadku Twojej śmierci, poziom życia Najbliższych pozostanie niezmieniony oraz że poradzą sobie z wydatkami na edukację, leczenie, czy bieżące potrzeby. Doskonale to rozumiem, dlatego skutecznie pomogę Ci  zrealizować ten odpowiedzialny plan.

 

Ubezpieczenia zdrowotne to polisa, która zmienia ryzyko w przewidywalną przyszłość. Wypadki się zdarzają, a choroba może dotknąć każdego z nas – w najmniej oczekiwanym momencie. Właśnie dlatego pomogę Ci wybrać polisę, dzięki której sfinansujesz koszty leczenia oraz zyskasz stabilną sytuację, gdy nie będziesz mógł pracować. 

 

Odkryj pakiet korzyści:

Zyskujesz czas

Przeanalizuję w Twoim imieniu wszystkie oferty i przejmę formalności

Oszczędzasz

Wynegocjuję najlepsze warunki ubezpieczenia oraz najniższe składki

Śpisz spokojnie

Ubezpieczenie zabezpieczy przyszłość Twoją i Twoich Bliskich

Czy doradztwo ubezpieczeniowe jest bezpłatne?

Tak. Za moje doradztwo nie zapłacisz ani złotówki, ponieważ moje honorarium pokryje Towarzystwo Ubezpieczeniowe po podpisaniu przez Ciebie umowy.

Czy każdy może nabyć ubezpieczenie zdrowotne lub na życie?

Tak, choć na indywidulanych warunkach, które zależą od wielu czynników, takich jak rodzaj wykonywanej pracy, wiek, czy stan zdrowia. Korzystając z mojego doradztwa zyskujesz pewność, że wybiorę dla Ciebie najlepsze z możliwych rozwiązań ubezpieczeniowych.

Ile wynosi składka ubezpieczeniowa?

Wysokość składki ubezpieczeniowej zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj ubezpieczenia, jego wysokość oraz czynników indywidualnych. Oczywiście podczas spotkania wyjaśnię Ci szczegóły i zadbam, aby Twoja polisa ubezpieczeniowa była jak najlepsza, a wysokość składki jak najniższa.

Czy moje osobiste sprawy pozostaną tajemnicą?

Tak. Gwarantuję całkowitą dyskrecję oraz najwyższe standardy etyki zawodowej. Krótko mówiąc o Twoich sprawach osobistych nigdy nie dowiedzą się osoby trzecie.

Umów się tu i teraz

Zmień swoje plany w rzeczywistość. Umów się na bezpłatną konsultację w Poznaniu lub okolicach. Zadzwoń lub napisz i do zobaczenia!

Tel : 533-755-756

kontakt@ernestgrobelny.pl

Sięgnij po ubezpieczenie

Zapraszam do biura w centrum Poznania lub do Środy Wielkopolskiej.
Jako mobilny doradca finansowy mogę również przyjechać do Ciebie pod wskazany adres do Murowanej Gośliny, Szamotuł, Suchego Lasu, Swarzędza, Zalasewa, Wrześni, Lubonia, Śremu, Jarocina lub innej miejscowości na terenie Wielkopolski.