Kredyty firmowe – Poznań

Bezpłatne doradztwo finansowe klasy biznes

Czas na rozwój!

Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa finansowego i zmień swoje plany w konkretne działania. Od realizacji planów dzieli Cię już tylko jeden krok!

Potrzebujesz najlepszego kredytu dla swojej firmy? Chcesz odzyskać płynność lub wykorzystać okazję biznesową, ale brakuje Ci środków? A może zastanawiasz się nad wyborem opłacalnej formy finansowania inwestycji lub leasingu samochodu, maszyny czy sprzętu medycznego?

Już podczas pierwszego spotkania pomogę zmienić te znaki zapytania w spójny plan, który zrealizuję, wybierając dla Ciebie najbardziej opłacalny kredyt  firmowy oraz realizując w Twoim imieniu wszystkie formalności.

Bezpłatne doradztwo i kredyt firmowy krok po kroku

1. Analiza potrzeb i dopasowanie oferty

Wsłucham się w Twoje plany biznesowe i zaproponuję optymalną formę ich finansowania. Następnie przeanalizuję wszystkie dostępne kredyty firmowe i możliwości, aby wybrać najbardziej opłacalną ofertę.  

2. Dokumentacja i wniosek kredytowy

Przejmę wszystkie obowiązki formalne: skompletuję dokumentację i złożę wniosek o kredyt firmowy. Dołożę wszelkich starań, aby przyspieszyć procedurę jego rozpatrywania.

3. Pomoc przy uzyskaniu niższego oprocentowania

Będę negocjował w Twoim imieniu najlepsze warunki kredytowe, aby, uzyskując jak najniższe oprocentowanie kredytu firmowego, maksymalnie zredukować jego koszty.

4. Wsparcie przed podpisaniem umowy

Zanim złożysz podpis na umowie kredytowej rzetelnie i wnikliwie przeanalizuję ją razem z Tobą, aby zyskać pewność, że decydujesz się na bezpieczne oraz korzystne rozwiązanie.

Kredyty firmowe – oferta

Kredyty firmowe to forma finansowania, z której korzystają mikro-przedsiębiorstwa i wielkie korporacje. Ogromna liczba ofert bankowych przyprawia o zawrót głowy, dezorientuje oraz utrudnia najlepszy wybór.

 

Jako doświadczony i skuteczny doradca kredytowy dla firm uporządkuję ten chaos, dopasuję najlepsze rozwiązanie do Twoich planów biznesowych i poprowadzę Cię za rękę aż do momentu podpisania optymalnej umowy.

Kredyt obrotowy

Kredyt dla firm na finansowanie bieżącej działalności, np. na pokrycie kosztów zatrudnienia lub zakup towaru.

Kredyt inwestycyjny/developerski

Kredyt dla firm na finansowanie działań rozwojowych, np. na budowę hali produkcyjnej, czy realizację projektu developerskiego.

Leasing

Różnorodne formy finansowania używane przy pozyskiwaniu do firmy samochodów, maszyn lub specjalistycznego sprzętu.

Faktoring

Wykup nieprzeterminowanych wierzytelności, stosowany w przypadku długich terminów płatności. Pozwala odzyskać płynność finansową.

Umów się tu i teraz

Zmień swoje plany w rzeczywistość. Umów się na bezpłatną konsultację w Poznaniu lub okolicach. Zadzwoń lub napisz i do zobaczenia!

Tel : 533-755-756

kontakt@ernestgrobelny.pl

Sięgnij po kredyt firmowy

Zapraszam do biura w centrum Poznania lub do Środy Wielkopolskiej.
Jako mobilny doradca finansowy mogę również przyjechać do Ciebie pod wskazany adres do Murowanej Gośliny, Szamotuł, Suchego Lasu, Swarzędza, Zalasewa, Wrześni, Lubonia, Śremu, Jarocina lub innej miejscowości na terenie Wielkopolski.