Kredyty gotówkowe – Poznań

Bezpłatne doradztwo i zastrzyk finansowy na dowolny cel

Czas na spłatę zobowiązań, auto, remont, wakacje i… wszystko, czego potrzebujesz!

Zastanawiasz się w jaki sposób spłacić zobowiązania finansowe w bankach? Szukasz najlepszego kredytu konsolidacyjnego? Wszystkie oferowane przez banki wydają Ci się podobne i nie dostrzegasz oferty dopasowanej do swoich potrzeb?

Idealne rozwiązanie to najszybszy i najtańszy sposób, czyli kredyt gotówkowy idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Właśnie dlatego proponuję Ci bezpłatne doradztwo finansowe – krótko mówiąc pomogę Ci wybrać najbardziej opłacalną ofertę bankową i błyskawicznie zrealizuję w Twoim imieniu niezbędne formalności.

Bezpłatne doradztwo i kredyt gotówkowy krok po kroku

1. Analiza ofert kredytowych

Wezmę pod uwagę cel oraz Twoje potrzeby i wybiorę dla Ciebie najbardziej opłacalny kredyt gotówkowy, analizując propozycje wszystkich banków.

2. Dokumentacja + wniosek kredytowy

Najszybciej jak to możliwe skompletuję niezbędne dokumenty i wniosek, aby bank błyskawicznie ocenił Twoją zdolność kredytową.

3. Uzyskam możliwie najlepsze warunki

Wykorzystam całe swoje doświadczenie, aby wynegocjować dla Ciebie jak najniższe oprocentowanie oraz dogodne warunki spłaty kredytu.

4. Doradztwo podczas podpisania umowy

Przed podpisaniem umowy wnikliwie ją przeanalizuję, odpowiem na wszystkie Twoje pytania oraz w przystępny sposób wyjaśnię skomplikowane zapisy prawne.

Kredyt gotówkowy i konsolidacyjny – oferta

Kredyt gotówkowy to wygodna i bezpieczna forma finansowania życiowych planów i niespodziewanych sytuacji. Jest jednak jeden warunek – oferta powinna idealnie spełniać Twoje potrzeby i właśnie taką  wybiorę dla Ciebie w ramach bezpłatnego doradztwa finansowego.

Do 500.000 zł

Możesz wystąpić o kredyt gotówkowy na stosunkowo wysoką sumę.

Na dowolny cel

Na remont, organizację ślubu, podróż lub aby pokryć koszty leczenia.

Minimum formalności

Kredyt gotówkowy generuje znacznie mniej formalności niż kredyt hipoteczny.

Szybka decyzja

Bank błyskawicznie oceni Twoją zdolność kredytową i szybko podejmie decyzję.

Kredyt konsolidacyjny – oferta

Kredyt konsolidacyjny pozwoli Ci łatwiej i korzystniej spłacić zobowiązania z tytułu innych zobowiązań finansowych zaciągniętych w bankach. Oczywiście w ramach doradztwa finansowego pomogę Ci zrzucić ciężar kontrolowania i spłaty wielu kredytów na raz. Krótko mówiąc, wybiorę dla Ciebie ofertę, która połączy Twoje zobowiązania w jedną korzystniejszą ratę.

Mniej zobowiązań

Wiele zobowiązań w różnych bankach zmienisz w jedną ratę kredytową

Korzystniejsze warunki

Konsolidacja kredytów zapewni Ci oszczędności, które odczujesz w swoim budżecie

Komfort i spokój

Zmienisz stres w pewność, że Twoja sytuacja finansowa jest pod kontrolą.

Ile kosztuje doradztwo kredytowe?

Za moje doradztwo kredytowe nie zapłacisz nawet złotówki. Moje honorarium pokryje bank już po podpisaniu przez Ciebie umowy na kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny.

Jak długo banki oceniają zdolność w przypadku kredytów gotówkowych?

Jedno jest pewne – znacznie szybciej niż w przypadku kredytów hipotecznych lub inwestycyjnych. W przypadku kredytów gotówkowych banki sprawnie oceniają zdolność kredytową i podejmują decyzje szybciej niż w przypadku innych wniosków kredytowych.

Oczywiście dołożę wszelkich starań, aby maksymalnie przyspieszyć standardowe procedury, a tym samym zapewnić Ci błyskawiczny zastrzyk finansowy.

Czy trzeba posiadać wkład własny, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

Nie. W przypadku kredytów gotówkowych nie trzeba posiadać wkładu własnego.

Umów się tu i teraz

Zmień swoje plany w rzeczywistość. Umów się na bezpłatną konsultację w Poznaniu lub okolicach. Zadzwoń lub napisz i do zobaczenia!

Tel : 533-755-756

kontakt@ernestgrobelny.pl

Sięgnij po kredyt gotówkowy

Zapraszam do biura w centrum Poznania lub do Środy Wielkopolskiej.
Jako mobilny doradca finansowy mogę również przyjechać do Ciebie pod wskazany adres do Murowanej Gośliny, Szamotuł, Suchego Lasu, Swarzędza, Zalasewa, Wrześni, Lubonia, Śremu, Jarocina lub innej miejscowości na terenie Wielkopolski.